<- Strona główna -> Polityka prywatności
 SERWIS OBJĘTY JEST PATRONATEM MINISTERSTWA GOSPODARKI
W tym tygodniu nie zamieszczono żadnych nowości technicznych
 

Rezygnacja


zpp.pl
kibicujklimatowi.pl

 


Pliki do pobrania

Artykuł "Odnawialne źródła energii- słońce i jego możliwości"

Artykuł o Międzynarodowej Konferencji „Autonomia energetyczna domu, osiedla, gminy i regionu”

"List" vortalu EnergieOdnawialne.pl do uczestników II Konferencji Paliwowo-Energetycznej Polskiej Izby Paliw Płynnych 2009

Blog "SOLARIS"

Blog "Odnawialny" Grzegorza Wiśniewskiego

Tworzenie serwisów internetowych, poligrafia, gadżety reklamowe


Energiczny Obywatel
Rola społeczności lokalnej w rozwoju gospodarki niskoemisyjnej
Konkurs „Zielona Ławeczka”
KOGENERACJA - perspektywy rozwoju inwestycji

Archiwum Aktualności

Copyright © 2003-2012 EnergieOdnawialne.pl


Stolica staży
W Vortalu "EnergieOdnawialne.pl" obowiązuje poniższa Polityka Prywatności.

Dane osobowe

W czasie korzystania z Vortalu możesz zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza lub w inny sposób. Dane, o które będziesz proszony, to zwykle imię i adres e-mail. Wymagamy tylko tych danych, które są niezbędne do interaktywnego korzystania z Vortalu lub zamawiania produktów w Sklepie funkcjonującym w jego ramach.

Zamawianie produktów

Zamawianie produktów oferowanych przez Vortal wymaga podania w odpowiednim formularzu pełniejszych danych teleadresowych oraz numeru NIP. Pola obowiązkowe są oznaczone.

Biuletyn

Biuletyn (newsletter) przeznaczony jest dla osób zainteresowanych sporadycznym otrzymywaniem informacji o zmianach w Vortalu "EnergieOdnawialne.pl", o promocjach lub branżowych ciekawostkach. Formularz służy do zadeklarowania adresu e-mail, pod który można wysyłać biuletyn - oferując także możliwość zrezygnowania z tej gratisowej usługi.

Bramka sms

Bramkę obsługuje serwis XXXF.info, który w swojej Polityce prywatności pisze, iż nie archiwizuje żadnych numerów, wiadomości oraz nie udostępnia osobom trzecim.

Niezapowiedziane wiadomości

Pod pojęciem niezapowiedzianych wiadomości rozumiemy informacje odnoszące się bezpośrednio do działalności Vortalu oraz niekomercyjne listy (np. życzenia, komentarze osobiste itp.)

Redakcja Vortalu zastrzega sobie prawo do wysyłania osobom których dane kontaktowe posiada - i które zgodziły się z Polityką Prywatności - do umieszczania krótkich i nieuciążliwych informacji o charakterze reklamowym w przesyłanych biuletynach lub wiadomościach.

  • Ewentualne zmiany w Polityce Prywatności nie wpłyną na podstawową zasadę: nie sprzedajemy i nie udostępniamy osobom trzecim danych personalnych ani adresowych z naszej bazy danych.

    Wszelkie uwagi na temat Polityki Prywatności można wysyłać na adres:

    admin@energieodnawialne.pl

  •   Przewodnik   Polityka prywatności   Patronaty   Współpraca   Gminy   Sklep   Edukacja   Kontakt