<- Strona główna ->
 SERWIS OBJĘTY JEST PATRONATEM MINISTERSTWA GOSPODARKI
W tym tygodniu nie zamieszczono żadnych nowości technicznych
 

Rezygnacja

 

Bezpłatny serwis ogłoszeniowyJeżeli jesteś nowym użytkownikiem, a chcesz dodać swoją stronę do Katalogu WWW,
zarejestruj się


  Link losowy
  Najlepsze
  Najpopularniejsze


Onico S.A.

Systemy-fotowoltaika.pl

Elve - fotowoltaika dla firm

Sylux

PV Instalator Polska


  Informacje ogólne
  Podstawy OZE
  OZE w regionach Polski

 

Nazwa.pl
       
 1  2  3  4 
3/4  
 • Hymon Energy Sp. z o.o. - HYMON ENERGY Sp. z o.o. jest firmą działającą w branży energii odnawialnych, specjalizującą się w produkcji modułów fotowoltaicznych oraz projektowaniu i budowie kompletnych systemów solarnych. W ciągłej sprzedaży posiadamy panele fotowotaiczne polikrystaliczne o mocy 235 Wp. w cenie 999,00 zł brutto. Zapraszamy m.stawarz@hymon.pl, tel. 502338960
  (Dodano: 2012-06-22 Klikań: 1886 Ocena: 6.08 Głosów: 82)   Twoja ocena


 • KENSOL - Działalność firmy KENSOL opiera się o dystrybucję urządzeń do pozyskiwania energii ze źródeł odnawialnych: geotermii oraz promieniowania słonecznego. Oferujemy następujące urządzenia najwyższej jakości: pompy ciepła, panele fotowoltaiczne oraz kolektory słoneczne. Wiedza i doświadczenie w branży fotowoltaiki pozwoliła nam na uruchomienie produkcji nowoczesnego oświetlenia solarnego tzw. lamp solarnych opartych o ekologiczne źródła światła LED. O naszej fachowości świadczy fakt, że uzyskaliśmy akredytację Urzędu Dozoru Technicznego w zakresie systemów fotowoltaicznych, tym samym organizujemy e dniowe szkolenia oze.
  (Dodano: 2015-04-01 Klikań: 639 Ocena: 6.02 Głosów: 13)   Twoja ocena


 • LightWind s.c. - Bezpośredni importer wysokiej jakości fotoogniw i oświetlenia LED.
  (Dodano: 2010-10-12 Klikań: 2140 Ocena: 5.12 Głosów: 100)   Twoja ocena


 • Macrosolar - Macrosolar oferuje kolektory słoneczne płaskie i rurowe, zestawy solarne do przygotowania ciepłej wody użytkowej i wspomagania centralnego ogrzewania oraz moduły fotowoltaiczne i solarne systemy zasilania. Oferujemy usługi w zakresie doradztwa, doboru urządzeń i projektowania instalacji.
  (Dodano: 2006-09-08 Klikań: 3759 Ocena: 5.52 Głosów: 182)   Twoja ocena


 • Mawo Solarteur - Mawo Solarteur to nowoczesna firma która od lat zajmuje się projektowaniem, planowaniem, doradztwem oraz budową elektrowni słoneczynch (Fotowoltaika) jak również budową i stawianiem lamp solarnych. Krótkie i szybkie decyzje, wysoka jakość naszych usług, odpowiednie kompetencje pozwalają nam, naszym klientom, Inwestorom w krótkim terminie przedlożyć odpowiednie projekty uwzględniając wszystkie życzenia i czas ich realizacji. Jako zertifikowany Technik w dziedzinie energii odnawialnych tak zwany Solarteur udzielam informacji, daradzam, przeprowadzam analize opłacalności takiego przedsięwzięcia i zajmuje się kompletną jego realizacją od projektu po oddanie w pełni funkcjonującego parku słonecznego. Jeżeli Państwo już posiadacie taka instalacje a macie z nią problemy chętnie doradze jak je zlikwidować albo zmniejszyć ich skutki. Macie Państwo pytania prosimy o kontakt z nami czy to drogą elektroniczną za pomoca folmularza który znajduje się w dziale Kontakt, drogą E-Mail albo telefonicznie. Doradzimy w każdej kwestii pomożemy w zakupie odpowiednich komponentów.
  (Dodano: 2012-08-29 Klikań: 1435 Ocena: 6.16 Głosów: 30)   Twoja ocena


 • Mawo Solarteur - Mawo Solarteur to nowoczesna firma która od lat zajmuje się projektowaniem, planowaniem, doradztwem oraz budową elektrowni słoneczynch (Fotowoltaika) jak również budową i stawianiem lamp solarnych. Krótkie i szybkie decyzje, wysoka jakość naszych usług, odpowiednie kompetencje pozwalają nam, naszym klientom, Inwestorom w krótkim terminie przedlożyć odpowiednie projekty uwzględniając wszystkie życzenia i czas ich realizacji. Jako zertifikowany Technik w dziedzinie energii odnawialnych tak zwany Solarteur udzielam informacji, daradzam, przeprowadzam analize opłacalności takiego przedsięwzięcia i zajmuje się kompletną jego realizacją od projektu po oddanie w pełni funkcjonującego parku słonecznego. Jeżeli Państwo już posiadacie taka instalacje a macie z nią problemy chętnie doradze jak je zlikwidować albo zmniejszyć ich skutki. Macie Państwo pytania prosimy o kontakt z nami czy to drogą elektroniczną za pomocą folmularza który znajduje się w dziale Kontakt, drogą E-Mail albo telefonicznie. Doradzimy w każdej kwestii i pomożemy w zakupie odpowiednich komponentów.
  (Dodano: 2012-09-27 Klikań: 1386 Ocena: 3.81 Głosów: 34)   Twoja ocena


 • modernHST - Specjalizujemy się w dystrybucji nowoczesnych rozwiązań stosowanych w: 1) budynkach mieszkalnych: technika oświetleniowa LED, panele i kolektory słoneczne, generatory wiatrowe, automatyka budynków 2) szeroko pojmowanej turystyce: autonomiczne, przenośne systemy słoneczne, elastyczne panele słoneczne, ładowarki słoneczne, akcesoria oświetleniowe, sprzęt optyczny Oferujemy kompleksowe usługi: od specjalistycznego doradztwa, poprzez projektowanie i instalacje. Zapewniamy pomoc w procesie pozyskiwania funduszy z Unii Europejskiej oraz preferencyjnych kredytów. Dystrybutor SOLARA oraz FLEXCELL Zapraszamy do sklepu www.modernHome.pl
  (Dodano: 2007-11-19 Klikań: 3353 Ocena: 5.25 Głosów: 182)   Twoja ocena


 • PM PROEKOS - Przedsiębiorstwo Montażowe "ProEkoS" z Knurowa zajmuje się sprzedażą i montażem systemów proekologicznych. W szerokim asortymencie proponujemy Państwu kompleksowe rozwiązania ekologiczne wykorzystujące energię słoneczną z zakresu: przygotowywania ciepłej wody użytkowej, przygotowywania ciepłej wody użytkowej wraz ze wspomaganiem centralnego ogrzewania, wytwarzania prądu elektrycznego. Działalność przedsiębiorstwa to nie tylko sprzedaż i montaż w/w systemów, ale również projektowanie, doradztwo przy doborze oraz indywidualna adaptacja systemów do wymagań oraz oczekiwań klienta wraz z fachowym wykonawstwem. Głównym celem działalności firmy jest poprawa stanu środowiska naturalnego poprzez zwiększenie wykorzystania energii ze źródeł odnawialnych. Wybranie takiej płaszczyzny działalności ma za zadanie promowanie systemów proekologicznych jako idealnej infrastruktury przyczyniającej się do poszanowania naszych wspólnych zasobów życiowych, tak nieodzownych dla zdrowia nas samych jak i naszych dzieci.
  (Dodano: 2007-01-25 Klikań: 4914 Ocena: 6.50 Głosów: 154)   Twoja ocena


 • PV Instalator Polska - Firma PV Instalator POLSKA to GENERALNY WYKONAWCA ELEKTROWNI FOTOWOLTAICZNYCH W POLSCE I EUROPIE. Nasze największe atutu to profesjonalne zespoły instalatorów fotowoltaiki, z doświadczeniem w budowie dachowych oraz naziemnych instalacji pv, każdej wielkości (od kilku kW do kilkunastu MW) i rodzaju (on grid, off grid). Posiadamy doskonałe zaplecze techniczne (m.in. kompletnie wyposażone samochody techniczne z narzędziami do wykonywania instalacji fotowoltaicznych, kafary, kompresory). Prawie 10 letnie doświadczenie w branży fotowoltaicznej w Polsce, Rumunii, UK, Niemczech, Włoszech oraz Słowacji wraz z min. 3 letnią gwarancją wykonania każdej instalacji oraz wysokim ubezpieczeniem OC firmy czynią z firmy PV Instalator POLSKA profesjonalnego PARTNERA dla Państwa firmy. W ofercie również: - szeroki wybór produktów fotowoltaicznych: * MODUŁY FOTOWOLTAICZNE, * INWERTERY (centralne i stringowe), * KONSTRUKCJE MONTAŻOWE, * POZOSTAŁE (kable solarne, zabezpieczenia AC, DC, inne) * GOTOWE ZESTAWY PV - audyty fotowoltaiczne, - projekty koncepcyjne, - dokumentacja projektowa (w tym karty środowiskowe), - badanie sprawności wybranej partii modułów pv.
  (Dodano: 2015-08-29 Klikań: 857 Ocena: 5.41 Głosów: 33)   Twoja ocena


 • PV SYSTEMS - 
  Integrator systemów fotowoltaicznych, energii alternatywnej i innowacyjnego oświetlenia
  Importer i autoryzowany przedstawiciel komponentów instalacji fotowoltaicznych

  Oferujemy:
  - kompletne systemy fotowoltaiczne,
  - komponenty do instalacji fotowoltaicznych
  (moduły, regulatory, inwertery, akumulatory, energooszczędne odbiorniki i źródła światła)

  Udzielamy wsparcia technicznego przy projektowaniu systemów wykorzystujących energię odnawialną.
  Organizujemy szkolenia z zakresu: elementów systemu fotowoltaicznego, montażu, obsługi klienta itp.

  Posiadamy doświadczenie w realizacjach wykorzystujących energię elektryczną otrzymaną z energii słonecznej:
  - Oświetlenie wybranych obiektów (budynki, bilbordy, obiekty mobilne: morskie, lądowe)
  - Zasilanie systemów dozorowych, monitoringu
  - Stałe zasilanie wybranych odbiorników
  - Zasilanie systemów oznakowania drogowego

  Posiadamy w swojej ofercie produkty firm:
  Steca, Phocos, Uhlmann Electronics, Kyocera, Gaia, Morningstar, AkkuSolar, Effekta, Tyco, Studer, SMA, i inne
  (Dodano: 2007-09-25 Klikań: 3550 Ocena: 5.66 Głosów: 182)   Twoja ocena


 • PVinstall - Jesteśmy firmą specjalizującą się w projektowaniu i montażu instalacji fotowoltaicznych. Działalność firmy oparta jest na umiejętnościach i doświadczeniu zdobytych podczas współpracy z zagranicznymi przedsiębiorcami a także na licznych kursach i szkoleniach branżowych. Nasi pracownicy posiadają ponadto kilkuletni staż pracy w branży elektrycznej i dekarskiej. Realizujemy inwestycje pod klucz z zastosowaniem korzystnych cenowo i najwyższej jakości komponentów. Oferowane przez nas panele i inwertery są produktami klasy A, uważane są one w świecie za najlepsze pod względem bezawaryjności i wydajności. Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą instalacji fotowoltaicznych zapraszamy do kontaktu pvinstall@wp.pl, www.pvinstall.pl, tel. 535568081.
  (Dodano: 2014-02-15 Klikań: 1183 Ocena: 9.99 Głosów: 27)   Twoja ocena


 • Rennergy Systems AG - Jesteśmy profesjonalną firmą projektującą, sprzedającą oraz montującą różne typy kolektorów słonecznych, ogniw fotoelktrycznych, przetworników, elektrociepłowni, piecy na odpady biologiczne, zbiorników magazynujących. Serwis, bezpłatne projekty - montaż gotowych systemów do wykorzystania energii słonecznej i z biomasy. Posiadamy 15 lat doświadczenia w tej dziedzinie dlatego też oferujemy profesjonalną obsługę klienta.
  (Dodano: 2004-07-09 Klikań: 3591 Ocena: 6.09 Głosów: 123)   Twoja ocena


 • SOLAR PROJEKT - SOLAR PROJEKT - Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem renomowanego producenta urządzeń fotovoltaicznych BP SOLAR-Niemcy oraz SIBLIK-Austria. Oferujemy szeroki zakres urządzeń do uzyskiwania energii elektrycznej ze słońca. Gwarantujemy projektowanie, dostawę i montaż zestawów fotovoltaicznych dla wszelkich zastosowań. Nasza przeszkolona ekipa serwisowa zabezpiecza prawidłowe działanie urządzeń przez wiele lat.
  (Dodano: 2004-07-13 Klikań: 6416 Ocena: 6.57 Głosów: 158)   Twoja ocena


 • SOLAR WIND - Zacznij oszczedzać już od dzisiaj. Wykorzystaj darmową energię słońca i wiatru w swoim domu
  (Dodano: 2006-08-30 Klikań: 3309 Ocena: 8.75 Głosów: 105)   Twoja ocena


 • Soltec S.C. -  Jesteśmy polską firmą działającą w branży energii odnawialnej. Oferujemy Państwu akcesoria, a także gotowe niezależne zestawy do pozyskiwania energii elektrycznej i cieplnej ze słońca i wiatru. Zdajemy sobie sprawę, że odnawialne źródła energii są przyszłością, a Polska jest na tym polu daleko za innymi krajami. Dlatego już dziś gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszymi produktami. Chcemy przekonać ludzi, iż urządzenia zasilane "ekologiczną energią" mogą służyć w taki sam sposób, co tradycyjne, a w szczególnych przypadkach stają się jedyną słuszną alternatywą. Zachęcamy zatem do zainteresowania się naszymi produktami - naprawdę warto. Kto nas zna, wie że warto z nami współpracowac, bo oferujemy produkty wysokiej jakości, w dobrej cenie i na czas. Nasza firma dystrybuuje produkty największych krajowych i zagranicznych producentów, tj: STECA , SUNTECH POWER, SMA, VICTRON ENERGY, Mean Well, SBB, SKYWIND, SOLTEC, HELIOSIN, ENSOL, TISUN, BIAWAR. Posiadamy własną ekipę montażową, przez co możemy zapewnić naszym klientom kompleksową obsługę. (od projektu po wykonanie) Zapraszamy: biuro@soltec.pl; www.soltec.sklep.pl; 662165450; 604717478
  (Dodano: 2010-01-15 Klikań: 2280 Ocena: 9.99 Głosów: 156)   Twoja ocena


         
   1  2  3  4 
    Przewodnik   Polityka prywatności   Patronaty   Współpraca   Gminy   Sklep   Edukacja   Kontakt