<- Strona główna ->
 SERWIS OBJĘTY JEST PATRONATEM MINISTERSTWA GOSPODARKI
W tym tygodniu nie zamieszczono żadnych nowości technicznych
 

Rezygnacja

 

Bezpłatny serwis ogłoszeniowyJeżeli jesteś nowym użytkownikiem, a chcesz dodać swoją stronę do Katalogu WWW,
zarejestruj się


  Link losowy
  Najlepsze
  Najpopularniejsze


Onico S.A.

Systemy-fotowoltaika.pl

Elve - fotowoltaika dla firm

Sylux

PV Instalator Polska


  Informacje ogólne
  Podstawy OZE
  OZE w regionach Polski

 

Nazwa.pl
       
 1  2  3  4  5 
3/5  
 • EWB Kolektory słoneczne - Nasza firma promuje rozwiązania dotyczące wykorzystania energii odnawialnej w systemach grzewczych obiektów mieszkalnych, publicznych oraz biurowych. Podstawowa działalność firmy obejmuje dystrybucję i implementację systemów solarnych na bazie płaskich i próżniowych kolektorów słonecznych. Zapewniamy także rozwiązania wykorzystujące pompy ciepła. Oferowane przez nas kolektory słoneczne odznaczają się dużą wydajnością, niezawodnością oraz trwałością funkcjonowania, a także estetycznym wyglądem. Wszystkie sprzedawane i instalowane przez nas komponenty systemów solarnych posiadają aktualne i obowiązujące atesty oraz aprobaty, a ich okresy gwarancji sięgają nawet 12 lat. Dodatkową działalnością firmy jest montaż przemysłowych i przydomowych instalacji gazowych oraz budowa kotłowni zasilanych piecami na paliwa stałe (pellet, ekogroszek) oraz kominkami z płaszczem wodnym.
  (Dodano: 2011-03-29 Klikań: 1988 Ocena: 4.15 Głosów: 66)   Twoja ocena


 • F.H.U. IMPET - Kolektory słoneczne, fotoogniwa, panele słoneczne izolacyjno-grzewcze i wentylacyjne, rekuperatory, świetliki rurowe, pompy ciepła, zbiorniki i szamba, oczyszczalnie ścieków, separatory tłuszczów i węglowodorów. Doradztwo, projekty, sprzedaż, montaż, dofinansowanie. Firma promuje budowę domu pasywnego w oparciu o sprawdzone technologie.
  (Dodano: 2004-03-27 Klikań: 3488 Ocena: 9.99 Głosów: 155)   Twoja ocena


 • F.H.U. WAC-INSTAL Nowoczesne Instalacje Sanitarne C.O. Kolektory Słoneczne - Witam wszystkich zainteresowanych odnawialną energią słoneczną. Zajmujemy się sprzedażą zestawów solarnych, doborem ich na życzenie inwestora jak również montażem w bliskiej odległości woj. podkarpackiego. Dzięki współpracy z producentami kolektorów jesteśmy w stanie obsługiwać duże i małe inwestycje prywatne i państwowe. Od zaprojektowania instalacji solarnej, poprzez staranie się o pozyskanie dotacji, po sprzedaż i montaż zestawów solarnych. Prowadzę firmę instalacyjną od 2002 roku. Mam 18 lat praktyki w tej dziedzinie co skłoniło mnie do założenia własnej firmy. Posiadam pracowników z 20-30 letnią praktyką w tej dziedzinie, co kilka miesięcy przechodzimy szkolenia z firmami produkującymi asortyment instalacyjny na rynku Europy. Jestem przedstawicielem na Podkarpaciu firmy WASTA i EcoJura która jest głównym producentem zestawów solarnych. Jak również firmy Solar-Tech która jest producentem kolektorów próżniowych na rynku krajowym. Znając nacisk UE. na odnawialne źródła energii jest to przyszłość mojej firmy w tej dziedzinie nowoczesnych instalacji. Posiadam niskie ceny zestawów solarnych co zwiększa ich sprzedaż na rynku południa Polski. Więcej informacji o kolektorach próżniowych można uzyskać pod nr. tel. 609 442 892 i na mojej stronie internetowej .Wykonuje wewnętrzne instalacje sanitarne i CO. Prowadzę również sprzedaż kotłów i akcesori instalacyjnych potrzebnych na daną instalacje. Kotły BERETTA, ARISTON, VAILLANT, DE DIETRICH.
  (Dodano: 2012-10-15 Klikań: 1430 Ocena: 4.84 Głosów: 36)   Twoja ocena


 • FHU EKO-SIL - Sprzedaż, montaż, doradztwo – kolektory słoneczne do wytwarzania ciepłej wody, wspomagania ogrzewania, przydomowe oczyszczalnie ścieków- z pakietem rozsączającym, ze złożem biologocznym, SBR, panele fotowoltaiczne, moduły fotowoltaiczne, turbiny wiatrowe, silikony – płyty, węże, sznury
  (Dodano: 2007-04-08 Klikań: 2462 Ocena: 6.32 Głosów: 59)   Twoja ocena


 • Firma Handlowo - Usługowa HELP - FHU HELP zapewnia pełen zakres usług związanych z zastosowaniem urządzeń ekologicznych (oczyszczalni ścieków, separatorów, kolektorów słonecznych, elektrowni wiatrowych) od pomocy w uzyskaniu dotacji z funduszy unijnych i rządowych poprzez zakup i montaż. FHU HELP jest firmą, której celem jest promocja i wdrażanie rozwiązań z zakresu odnawialnych źródeł energii. Współpracujemy z renomowanymi producentami. Naszym celem jest dostarczanie kompleksowych rozwiązań od projektu po wykonawstwo. Wspomagamy w procesie pozyskiwania funduszy z Unii Europejskiej oraz preferencyjnych kredytów.
  (Dodano: 2006-06-09 Klikań: 3079 Ocena: 7.02 Głosów: 163)   Twoja ocena


 • Firma Handlowo - Usługowa HELP - FHU HELP zapewnia pełen zakres usług związanych z zastosowaniem urządzeń ekologicznych (oczyszczalni ścieków, separatorów, kolektorów słonecznych, elektrowni wiatrowych) od pomocy w uzyskaniu dotacji z funduszy unijnych i rządowych poprzez zakup i montaż. FHU HELP jest firmą, której celem jest promocja i wdrażanie rozwiązań z zakresu odnawialnych źródeł energii. Współpracujemy z renomowanymi producentami. Naszym celem jest dostarczanie kompleksowych rozwiązań od projektu po wykonawstwo. Wspomagamy w procesie pozyskiwania funduszy z Unii Europejskiej oraz preferencyjnych kredytów.
  (Dodano: 2008-11-09 Klikań: 2132 Ocena: 3.28 Głosów: 134)   Twoja ocena


 • HEWALEX - Firma zajmuje się produkcją i montażem urządzeń do odbioru energii cieplnej z promieniowania słonecznego.
  (Dodano: 2003-07-19 Klikań: 5693 Ocena: 7.54 Głosów: 106)   Twoja ocena


 • Instaltronik - Firma Instaltronik została założona 1991 roku. Instaltronik zajmuje się instalacją kolektorów słonecznych do podgrzewania CWU oraz wspomagania instalacji CO, również dystrybucją zespołów do budowy tychże instalacji (zbiorniki, armatura instalacyjno-sterownicza i inne). Firma jest przedstawicielem firm Austria Email i Hewalex. Działamy przede wszystkim na rynku niemieckim gdzie nasze usługi ciesza się dużym uznaniem. Produkty, które wykorzystujemy w naszych instalacjach są najwyższej jakości (certyfikaty) i przystępne cenowo. Dajemy gwarancje na : -wykonanie instalacji 5 lat, -kolektory 10 lat, -zbiorniki 5 lat. Oferujemy również serwis pogwarancyjny.
  (Dodano: 2005-05-30 Klikań: 5405 Ocena: 4.73 Głosów: 212)   Twoja ocena


 • Inwestycje w Innowacje - Inwestycje w Innowacje jest nowoczesną platformą inwestycyjną, która umożliwia nawiązanie nowych kontaktów biznesowych. Dostarczamy oferty kupna i sprzedaży, poszukujemy kontrahentów, źródeł finansowania m.in. projektów związanych z energetyką odnawialną. Zarejestruj się, aby publikować własne oferty, mieć dostęp do danych kontaktowych oferentów, dodać prezentację swojej firmy. Dodaj i szukaj ofert w następujących działach: szukam inwestora, zainwestuję w firmę, sprzedam firmę, nawiążę współpracę czy domeny internetowe.
  (Dodano: 2010-10-08 Klikań: 1636 Ocena: 9.99 Głosów: 105)   Twoja ocena


 • Juma sp. z o.o. - Oferujemy systemy kolektorów słonecznych do przygotowywania ciepłej wody użytkowej oraz wspomagania ogrzewania. Firma powstała w 1988 r, od 1994 r zajmujemy się kolektorami słonecznymi. Mamy więc w tym temacie bardzo duże doświadczenie. Współpracujemy z firmą THERMOSOLAR, która dostarcza nam płaskie kolektory HELIOSTAR. Posiadamy w swojej ofercie unikatowe płaskie kolektory próżniowe łączące w sobie zalety zarówno kolektorów płaskich jak i próżniowych rurowych, wolne od wad obu typów. Oferujemy pomoc w doborze urządzeń i realizacji inwestycji w zakresie technologii energooszczędnych ze szczególnym uwzględnieniem energetyki słonecznej
  (Dodano: 2006-09-26 Klikań: 4587 Ocena: 7.94 Głosów: 111)   Twoja ocena


 • LESZEK KURASZYK ZakÂ?ad UsÂ?ugowo-Handlowy - Firma jest Regionalnym Licencjonowanym Partnerem Handlowym firmy "Polska Ekologia". Posiada dwudziestoletnie doświadczenie na rynku instalacji ciepłowniczych i sanitarnych. Wykonawca licznych inwestycji: kotłowni olejowych, gazowych, instalacji centralnego ogrzewania i wodno-kanalizacyjnych. Od trzech lat zajmujemy się także montażem kolektorów słonecznych i pomp ciepła. Liczba instalacji wykonanych przez naszą firm?? świadczy o fachowości i rzetelności pracy, jest ona także dla Państwa gwarancją udanej współpracy.

  Zapraszamy do siedziby Firmy LESZEK KURASZYK w Rzeczycy, przy ul. Polnej 8, oraz do sklepu instalacyjno-sanitarnego w Międzyrzecu Podlaskim, przy ul. Zarówie 22 Telefon/Fax: (083) 371-72-07, 371-24-05, 0604/461-074

  (Dodano: 2005-02-09 Klikań: 3476 Ocena: 6.37 Głosów: 189)   Twoja ocena


 • Macrosolar - Macrosolar oferuje kolektory słoneczne płaskie i rurowe, zestawy solarne do przygotowania ciepłej wody użytkowej i wspomagania centralnego ogrzewania oraz moduły fotowoltaiczne i solarne systemy zasilania. Oferujemy usługi w zakresie doradztwa, doboru urządzeń i projektowania instalacji.
  (Dodano: 2006-09-08 Klikań: 3188 Ocena: 7.68 Głosów: 194)   Twoja ocena


 • Macrosolar - Macrosolar oferuje kolektory słoneczne płaskie i rurowe, zestawy solarne do przygotowania ciepłej wody użytkowej i wspomagania centralnego ogrzewania oraz moduły fotowoltaiczne i solarne systemy zasilania. Oferujemy usługi w zakresie doradztwa, doboru urządzeń i projektowania instalacji.
  (Dodano: 2006-09-08 Klikań: 2978 Ocena: 8.00 Głosów: 178)   Twoja ocena


 • MPBP - Firma MPBP posiada w ofercie kolektory słoneczne HEWALEX i WATT, pompy ciepła. Wspiera 45% unijne dofinansowanie kredytu na zakup kolektorów. Obsługuje klientów z całej Polski. Wypełnia formalności za swoich klientów.
  (Dodano: 2012-04-17 Klikań: 1451 Ocena: 5.32 Głosów: 48)   Twoja ocena


 • Odnawialne Źródła Energii Michał Górski - Kompleksowa obsługa inwestycji w odnawialne źródła energii. Sprzedaż i montaż kolektorów słonecznych, turbin wiatrowych, pomp ciepła, ogniw fotowoltaicznych, pieców na biomasę. Ponadto świadczymy usługi w zakresie audytów i certyfikatów energetycznych.
  (Dodano: 2009-02-01 Klikań: 2453 Ocena: 7.47 Głosów: 125)   Twoja ocena


         
   1  2  3  4  5 
    Przewodnik   Polityka prywatności   Patronaty   Współpraca   Gminy   Sklep   Edukacja   Kontakt