<- Strona główna ->
 SERWIS OBJĘTY JEST PATRONATEM MINISTERSTWA GOSPODARKI
W tym tygodniu nie zamieszczono żadnych nowości technicznych
 

Rezygnacja

 

Bezpłatny serwis ogłoszeniowyJeżeli jesteś nowym użytkownikiem, a chcesz dodać swoją stronę do Katalogu WWW,
zarejestruj się


  Link losowy
  Najlepsze
  Najpopularniejsze


Onico S.A.

Systemy-fotowoltaika.pl

Elve - fotowoltaika dla firm

Sylux

PV Instalator Polska


  Informacje ogólne
  Podstawy OZE
  OZE w regionach Polski

 

Nazwa.pl
       
 1  2  3  4 
3/4  
 • Pracownia Finansowa Sp. z o.o. - Umożliwiamy objęcie udziałów w spółkach mających na celu wybudowanie elektrowni wiatrowych i wypłatę całego zysku inwestorom. Inwestycja możliwa jest już od 28.000 zł a zyski mogą osiągać nawet 20% rocznie. Przy ewentualnej sprzedaży spółki zysk może wynieść 100% i więcej. Inwestycja w elektrownie wiatrowe Pracowni Finansowej, to ponadprzeciętne stopy zwrotu i bezpieczeństwo, poparte 20 letnim doświadczeniem dewelopera, identyfikacją i należytym zabezpieczeniem wszelkich ryzyk biznesowych.
  (Dodano: 2015-03-30 Klikań: 804 Ocena: 5.87 Głosów: 7)   Twoja ocena


 • Pro Futuro - Jesteśmy ekspertami w zakresie energii odnawialnej, a naszą domeną są elektrownie wiatrowe. Firma Pro Futuro działa od 2005 roku, z sukcesem pomagając przy inwestycjach uwzględniających turbiny wiatrowe i zapewniając Klientom najwyższy poziom obsługi. Działamy kompleksowo – pomagamy zarówno przy tworzeniu projektów elektrowni wiatrowych, doborze terenu pod inwestycję, jak i przy przebrnięciu przez wszystkie formalności, a także przy procesie budowy. Z nami zbudujesz elektrownię wiatrową na miarę swoich potrzeb.
  (Dodano: 2014-10-03 Klikań: 826 Ocena: 5.36 Głosów: 28)   Twoja ocena


 • PSiPP Locus Paweł Sągin - Wykonywanie kompleksowych analiz warunków w zakresie ochrony środowiska i weryfikacja miejsc lokalizacji elektrowni wiatrowych.
  (Dodano: 2003-06-22 Klikań: 6048 Ocena: 9.00 Głosów: 110)   Twoja ocena


 • Semikron - jest polskim oddziałem niemieckiego producenta elementów półprzewodnikowych mocy firmy Semikron International. Specjalizujemy się w dostarczaniu elementów do przetwornic energoelektronicznych (AC/DC, DC/DC, DC/AC) oraz doradztwie technicznym w zakresie doboru oraz zastosowania naszych podzespołów. Semikron jest znaczącym na rynku europejskim dostawcą zintegrowanych modułów mocy (m.in. falowniki IGBT w technologii SKiiP) oraz tyrystorowo-diodowych prostowników i układów typu "by-pass" do elektrowni wiatrowych oraz innych źródeł energii Zapraszamy do współpracy producentów oraz firmy wykonujące prace serwisowe urządzeń elektrowni wiatrowych z przetwornicami energoelektronicznymi.
  (Dodano: 2004-06-16 Klikań: 3621 Ocena: 9.99 Głosów: 106)   Twoja ocena


 • Solar Energy - Nasza oferta obejmuje Turbiny wiatrowe, energia wiatrowa, lampy solarne, lampy hybrydowe, żarówki Led, panele fotowoltaiczne itd. Jesteśmy producentem i wykonawcą słonecznych systemów świetlnych w aglomeracjach miejskich i wiejskich. Realizujemy indywidualne zamówienia pod plany zagospodarowania przestrzennego i architektonicznego. WWW: http://www.solarenergy.pl
  (Dodano: 2010-07-27 Klikań: 8474 Ocena: 5.31 Głosów: 117)   Twoja ocena


 • Solar Energy - Nasza oferta obejmuje Turbiny wiatrowe, energia wiatrowa, lampy solarne, lampy hybrydowe, żarówki Led, panele fotowoltaiczne itd. Jesteśmy producentem i wykonawcą słonecznych systemów świetlnych w aglomeracjach miejskich i wiejskich. Realizujemy indywidualne zamówienia pod plany zagospodarowania przestrzennego i architektonicznego. WWW: http://www.solarenergy.net.pl
  (Dodano: 2010-07-27 Klikań: 2168 Ocena: 5.97 Głosów: 109)   Twoja ocena


 • SOLAR WIND - Zacznij oszczedzać już od dzisiaj. Wykorzystaj darmową energię słońca i wiatru w swoim domu
  (Dodano: 2006-08-30 Klikań: 4009 Ocena: 6.86 Głosów: 104)   Twoja ocena


 • Soltec S.C. -  Jesteśmy polską firmą działającą w branży energii odnawialnej. Oferujemy Państwu akcesoria, a także gotowe niezależne zestawy do pozyskiwania energii elektrycznej i cieplnej ze słońca i wiatru. Zdajemy sobie sprawę, że odnawialne źródła energii są przyszłością, a Polska jest na tym polu daleko za innymi krajami. Dlatego już dziś gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszymi produktami. Chcemy przekonać ludzi, iż urządzenia zasilane "ekologiczną energią" mogą służyć w taki sam sposób, co tradycyjne, a w szczególnych przypadkach stają się jedyną słuszną alternatywą. Zachęcamy zatem do zainteresowania się naszymi produktami - naprawdę warto. Kto nas zna, wie że warto z nami współpracowac, bo oferujemy produkty wysokiej jakości, w dobrej cenie i na czas. Nasza firma dystrybuuje produkty największych krajowych i zagranicznych producentów, tj: STECA , SUNTECH POWER, SMA, VICTRON ENERGY, Mean Well, SBB, SKYWIND, SOLTEC, HELIOSIN, ENSOL, TISUN, BIAWAR. Posiadamy własną ekipę montażową, przez co możemy zapewnić naszym klientom kompleksową obsługę. (od projektu po wykonanie) Zapraszamy: biuro@soltec.pl; www.soltec.sklep.pl; 604717478
  (Dodano: 2010-01-15 Klikań: 2286 Ocena: 8.19 Głosów: 172)   Twoja ocena


 • Turbiny1 - Oferujemy kompleksowe doradztwo oraz obsługę w zakresie inwestycji związanych z budową elektrowni wiatrowych. Dostarczamy turbiny wiatrowe zarówno w osi pionowej, jak i osi poziomej. Nasza oferta turbin wiatrowych jest zróżnicowana: od 2kW do 2 MW. Zakres naszych usług obejmuje: * pomoc w wyborze lokalizacji; * uzyskanie niezbędnych pozwoleń; * wykonanie analiz, pomiarów; * pomoc w pozyskaniu finansowania; * dostawa i uruchomienie turbin wiatrowych; * serwis w okresie gwarancyjnym i pogwarancyjnym. Do każdego zamówienia podchodzimy w sposób zindywidualizowany. Proponujemy sprawdzone, efektywne ekonomicznie rozwiązania. Nasza oferta jest skierowana zarówno do przedsiębiorstw, jak i osób fizycznych.
  (Dodano: 2010-03-04 Klikań: 1980 Ocena: 7.50 Głosów: 140)   Twoja ocena


 • unicorn - Firma zajmująca się klimatyzacją, wentylacją oraz odnawialnymi źródłami energii oferuje sprzedaż, dostawę oraz montaż kolektorów słonecznych, baterii fotowoltaicznych, pomp ciepła, elektrownii wiatrowych, zestawów hybrydowych oraz klimatyzacji i wentylacji. Zapewniamy transport na terenie całego kraju. Wykonujemy wszelkiego rodzaju projekty. Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług, zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Możliwość uzyskania kredytu z BOS oraz dotacji z UE.
  (Dodano: 2005-01-10 Klikań: 3913 Ocena: 5.44 Głosów: 150)   Twoja ocena


 • Ventoso - Ventoso specjalizuje się w projektowaniu, sprzedaży i montażu takich urządzeń jak elektrownie wiatrowe (wiatraki), pompy wiatrowe oraz bloki grzewczo-energetyczne. Wykonujemy również pomiary wiatru. Oferujemy kompleksową obsługę od etapu projektowania, poprzez finansowanie, dostawę wybranych urządzeń po montaż i serwis.
  (Dodano: 2008-10-15 Klikań: 3166 Ocena: 7.00 Głosów: 155)   Twoja ocena


 • windhunter - Ocena potencjału energetycznego jest zasadniczym krokiem w planowaniu budowy parku wiatrowego. windhunter oferuje swoim klientom palet?? usług oraz wyposażenie pozwalające na zminimalizowanie wszelkich ryzyk z tym związanych. Obok dostawy sprzętu pomiarowego najwyższej klasy oraz masztów pomiarowych realizujemy projekt pomiaru od wyboru miejsca posadowienia masztu przez pozwolenie na budowę, aż do profesjonalnej opieki nad pomiarem włącznie z demontażem systemu po okresie pomiaru. Współpraca z naszymi uznanymi na rynku energii wiatrowej i akredytowanymi ekspertami takimi jak Ammonit, DEWI, Windconsult czy Windguard gwarantuje akceptację wykonanych pomiarów i ekspertyz przez banki i instytucje kredytujące. Zapoznaj sie z naszą pełną ofertą...
  (Dodano: 2005-02-02 Klikań: 5436 Ocena: 6.97 Głosów: 147)   Twoja ocena


 • WindProject - Celem WindProject jest wspieranie firm oraz osób inwestujących w projekty z dziedziny OŹE z zakresu energetyki wiatrowej. Nasze usługi związane są ze wspieraniem projektów wiatrowych na różnych etapach ich rozwoju, przez co możemy być odpowiednim podwykonawcą w Twoim projekcie. Korzystamy z wysokiej jakości oprogramowania, używanego na całym świecie: WAsP, WindPro oraz Wiseimage. Firmę reprezentują ludzie z doświadczeniem zdobytym przy realizacji tego typu inwestycji dla projektów rozwijanych w Polsce, dla inwestorów polskich jak i zagranicznych.
  (Dodano: 2009-06-08 Klikań: 2381 Ocena: 9.86 Głosów: 204)   Twoja ocena


 • WindProject - Celem WindProject jest wspieranie firm oraz osób inwestujących w projekty z zakresu energetyki wiatrowej. Nasze usługi związane są ze wspieraniem projektów wiatrowych na różnych etapach ich rozwoju, przez co możemy być odpowiednim podwykonawcą w Twoim projekcie. Korzystamy z wysokiej jakości oprogramowania: WAsP, WindPro oraz Wiseimage. Firmę reprezentują ludzie z doświadczeniem zdobytym przy realizacji projektów rozwijanych w Polsce, dla inwestorów polskich jak i zagranicznych.
  (Dodano: 2009-06-08 Klikań: 2318 Ocena: 6.74 Głosów: 206)   Twoja ocena


 • WindProject - Celem WindProject jest wspieranie firm oraz osób inwestujących w projekty z dziedziny OŹE z zakresu energetyki wiatrowej. Nasze usługi związane są ze wspieraniem projektów wiatrowych na różnych etapach ich rozwoju, przez co możemy być odpowiednim podwykonawcą w Twoim projekcie. Korzystamy z wysokiej jakości oprogramowania, używanego na całym świecie: WAsP, WindPro oraz Wiseimage. Firmę reprezentują ludzie z doświadczeniem zdobytym przy realizacji tego typu inwestycji dla projektów rozwijanych w Polsce, dla inwestorów polskich jak i zagranicznych.
  (Dodano: 2009-06-08 Klikań: 2443 Ocena: 4.86 Głosów: 174)   Twoja ocena


         
   1  2  3  4 
    Przewodnik   Polityka prywatności   Patronaty   Współpraca   Gminy   Sklep   Edukacja   Kontakt