<- Strona główna ->
 SERWIS OBJĘTY JEST PATRONATEM MINISTERSTWA GOSPODARKI
W tym tygodniu nie zamieszczono żadnych nowości technicznych
 

Rezygnacja

 

Bezpłatny serwis ogłoszeniowyJeżeli jesteś nowym użytkownikiem, a chcesz dodać swoją stronę do Katalogu WWW,
zarejestruj się


  Link losowy
  Najlepsze
  Najpopularniejsze


Onico S.A.

Systemy-fotowoltaika.pl

Elve - fotowoltaika dla firm

Sylux

PV Instalator Polska


  Informacje ogólne
  Podstawy OZE
  OZE w regionach Polski

 

Nazwa.pl
       
 1  2  3  4 
2/4  
 • ENERTRAG Polska Sp. z o.o. - Enertrag Polska koordynuje wszelkie prace związane z przygotowaniem i prowadzeniem inwestycji opartych na wykorzystywaniu energii wiatrowej , tj. siłowni wiatrowych.
  (Dodano: 2003-06-21 Klikań: 8057 Ocena: 4.51 Głosów: 563)   Twoja ocena


 • Far Data Spółka z o.o. Spółka Komandytowa - Profil spółki Far Data ukierunkowany jest na projektowanie, sprzedaż i wdrażanie zaawansowanych systemów automatyki przemysłowej i pomiarowych. W dziedzinach tych nasza firma bezustannie zdobywa nową wiedzę i rozwija swoje kompetencje. Ponadto własne zaplecze projektowe i produkcyjne zaowocowało wieloma nowatorskimi rozwiązaniami, które w obecnej chwili stanowią standard wyposażenia m.in. urządzeń wykorzystywanych do transmisji danych pakietowych GPRS. Doświadczenie naszej firmy jest gwarancją rzetelnej i fachowej obsługi Klienta. W ramach realizowanych usług oferujemy pełne wsparcie w procesach implementacji proponowanych przez nas rozwiązań, począwszy od momentu zaprojektowania systemu, poprzez dobór najbardziej adekwatnego dla potrzeb Klienta rozwiązania, wdrożenie tego rozwiązania, a skończywszy na usługach profesjonalnego serwisu odpowiadającego zawsze indywidualnym potrzebom i oczekiwaniom każdego z naszych Klientów. Niezawodność sprzedawanych przez Far Data urządzeń, zespół doświadczonych inżynierów oraz wysoka jakość świadczonych usług przyczyniają się do ciągłego i dynamicznego rozwoju firmy. Profesjonalizm pracowników jest utrzymywany na najwyższym poziomie poprzez ich uczestnictwo w licznych szkoleniach i warsztatach. Wyrazem uznania wysokich kwalifikacji naszych pracowników są odpowiednie certyfikaty potwierdzające ich wiedzę oraz umiejętności.
  (Dodano: 2010-05-13 Klikań: 2264 Ocena: 7.00 Głosów: 139)   Twoja ocena


 • Far Data Spółka z o.o. Spółka Komandytowa - Profil spółki Far Data ukierunkowany jest na projektowanie, sprzedaż i wdrażanie zaawansowanych systemów automatyki przemysłowej i pomiarowych. W dziedzinach tych nasza firma bezustannie zdobywa nową wiedzę i rozwija swoje kompetencje. Ponadto własne zaplecze projektowe i produkcyjne zaowocowało wieloma nowatorskimi rozwiązaniami, które w obecnej chwili stanowią standard wyposażenia m.in. urządzeń wykorzystywanych do transmisji danych pakietowych GPRS. Doświadczenie naszej firmy jest gwarancją rzetelnej i fachowej obsługi Klienta. W ramach realizowanych usług oferujemy pełne wsparcie w procesach implementacji proponowanych przez nas rozwiązań, począwszy od momentu zaprojektowania systemu, poprzez dobór najbardziej adekwatnego dla potrzeb Klienta rozwiązania, wdrożenie tego rozwiązania, a skończywszy na usługach profesjonalnego serwisu odpowiadającego zawsze indywidualnym potrzebom i oczekiwaniom każdego z naszych Klientów.
  (Dodano: 2010-05-13 Klikań: 1891 Ocena: 7.04 Głosów: 83)   Twoja ocena


 • FHU EKO-SIL - Sprzedaż, montaż, doradztwo – kolektory słoneczne do wytwarzania ciepłej wody, wspomagania ogrzewania, przydomowe oczyszczalnie ścieków- z pakietem rozsączającym, ze złożem biologocznym, SBR, panele fotowoltaiczne, moduły fotowoltaiczne, turbiny wiatrowe, silikony – płyty, węże, sznury
  (Dodano: 2007-04-08 Klikań: 3251 Ocena: 7.64 Głosów: 94)   Twoja ocena


 • FOTOOGNIWA-SKLEP - Dystrybucja projekt montaż: Baterie słoneczne Turbiny wiatrowe Fotoogniwa Moduły fotowoltaiczne Elektrownie wiatrowe Njatańszy prąd ze słońca i wiatru. Kompleksowe wykonawstwo, największy wybór, najniższe ceny! Sprawdź nas!
  (Dodano: 2007-11-27 Klikań: 4918 Ocena: 5.01 Głosów: 199)   Twoja ocena


 • Greenpol System - Oferujemy kompleksowe usługi związane z budową elektrowni wiatrowych. Realizujemy projekty zarówno pojedyńczych turbin, jak i dużych farm wiatrowych. Oferujemy szeroki wachlarz usług obejmujących wyszukiwanie lokalizacji, pomiary wiatru i audytu wietrzności, wykonanie specjalistycznych analiz, przygotowanie wniosków, nadzór nad procesem inwestycyjnym, obsługę i serwis działajacych elektrowni, due diligence inwestycji.
  (Dodano: 2011-04-29 Klikań: 2100 Ocena: 9.00 Głosów: 141)   Twoja ocena


 • gtb solaris - Dystrybucja generatorów wiatrowych i baterii słonecznych (ogniw fotowoltaicznych) oraz sprzedaż i produkcja komponentów do systemów helioenergetycznych (regulatory ładowania, przetwornice napięcia).
  (Dodano: 2006-06-20 Klikań: 3786 Ocena: 7.71 Głosów: 336)   Twoja ocena


 • HELUKABEL Polska Sp. zo.o. - HELUKABEL® jest jednym z czołowych producentów kabli i przewodów oraz osprzętu do wszelkiego zastosowania i do wszystkich branż. Marka kojarzona jest z: dynamicznym rozwojem opartym o nowoczesne technologie, przyjazną i profesjonalną obsługą klienta, szeroką ofertą asortymentu, wysoką jakością artykułów potwierdzoną certyfikatami i referencjami Klientów, dodatkowymi usługami, posiadanym doświadczeniem, szybkością realizacji zamówień oraz atrakcyjnymi akcjami promocyjnymi. HELUKABEL Polska Sp z o. o. proponuje przewody, które znajdują zastosowanie przy budowie małych elektrowni wiatrowych o mocy od jednego do kilkuset kW, a także dużych farm wiatrowych o mocy od 1-5 MW. Kable światłowodowe, sterownicze, gumowe czy odporne na temperatury to część oferty skierowanej do producentów infrastruktury wiatrowej. Wszystkie artykuły z bogatej oferty przewodów odznaczają się niezwykłą trwałością, odpornością na drgania oraz skręcanie, bezhalogenowością, spełnianiem międzynarodowych norm itp. Więcej informacji na stronie: www.helukabel.pl
  (Dodano: 2010-03-18 Klikań: 1995 Ocena: 5.79 Głosów: 136)   Twoja ocena


 • Inwestycje w Innowacje - Inwestycje w Innowacje jest nowoczesną platformą inwestycyjną, która umożliwia nawiązanie nowych kontaktów biznesowych. Dostarczamy oferty kupna i sprzedaży, poszukujemy kontrahentów, źródeł finansowania m.in. projektów związanych z energetyką odnawialną. Zarejestruj się, aby publikować własne oferty, mieć dostęp do danych kontaktowych oferentów, dodać prezentację swojej firmy. Dodaj i szukaj ofert w następujących działach: szukam inwestora, zainwestuję w firmę, sprzedam firmę, nawiążę współpracę czy domeny internetowe.
  (Dodano: 2010-10-08 Klikań: 1859 Ocena: 5.37 Głosów: 97)   Twoja ocena


 • Jerzy Elektrownie Wiatrowe - Elektrownie Wiatrowe ( moje hobby )
  (Dodano: 2003-06-16 Klikań: 6866 Ocena: 6.55 Głosów: 1233)   Twoja ocena


 • Laboratorium Monitoringu Energetyki Wiatrowej AGH - OFERTA DLA PRZEMYSŁU, INWESTOROW PRYWATNYCH I INSTYTUCJI SAMORZADOWYCH
  (Dodano: 2003-07-20 Klikań: 5455 Ocena: 7.18 Głosów: 155)   Twoja ocena


 • LightWind s.c. - Projekty farm wiatrowych - od pomysłu po realizację.
  (Dodano: 2010-10-12 Klikań: 2449 Ocena: 6.26 Głosów: 174)   Twoja ocena


 • Odlewnia ELZAMECH Sp. z o.o. - Firma wykonuje odlewy z żeliwa sferoidalnego GGG 40.3 dla elektrowni wiatrowych: piasty, ramy montażowe, obudowy łożysk - o wadze do 12 ton
  (Dodano: 2003-06-22 Klikań: 5843 Ocena: 5.98 Głosów: 126)   Twoja ocena


 • OZE Systems - EuroPG Investments Sp. z o.o. - Misją firmy jest dbanie o stan środowiska naturalnego. Zajmujemy się: - projektowaniem, - sprzedażą - oraz montażem instalacji wykorzystujących Odnawialne Źródła Energii (OZE) tj: a) kolektory słoneczne (instalacje solarne); b) pompy ciepła; c) turbiny wiatrowe (elektrownie wiatrowe); d) fotoogniwa woltaniczne (baterie słoneczne). Ponadto oferujemy szeroki zakres doradztwa środowiskowego. Zapraszamy do współpracy
  (Dodano: 2009-08-14 Klikań: 2147 Ocena: 8.46 Głosów: 147)   Twoja ocena


 • OZE-INVEST Sp. z o.o. - Zajmujemy się kompleksową realizacją projektów technicznych dla elektrowni wiatrowych. W zakres naszych usług wchodzi zarówno wyszukanie dogodnej lokacji jednostek generatorowych jak również opracowanie wszelkich koniecznych projektów i dokonanie niezbędnych uzgodnień do uzyskania pozwolenia na budowę. Świadczymy również usługi w zakresie nadzoru i project management dla danej inwestycji.
  (Dodano: 2010-02-03 Klikań: 2390 Ocena: 5.91 Głosów: 110)   Twoja ocena


         
   1  2  3  4 
    Przewodnik   Polityka prywatności   Patronaty   Współpraca   Gminy   Sklep   Edukacja   Kontakt