<- Strona główna ->
 SERWIS OBJĘTY JEST PATRONATEM MINISTERSTWA GOSPODARKI
W tym tygodniu nie zamieszczono żadnych nowości technicznych
 

Rezygnacja

 

Bezpłatny serwis ogłoszeniowyJeżeli jesteś nowym użytkownikiem, a chcesz dodać swoją stronę do Katalogu WWW,
zarejestruj się


  Link losowy
  Najlepsze
  Najpopularniejsze


Onico S.A.

Systemy-fotowoltaika.pl

Elve - fotowoltaika dla firm

Sylux

PV Instalator Polska


  Informacje ogólne
  Podstawy OZE
  OZE w regionach Polski

 

Nazwa.pl
       
 1  2  3  4 
4/4  
 • STOLLAR - Firma oferująca system ogrzewania budynków energią słoneczną i ziemną. Opis technologii. Etapy budowy domu technologią Isomax.
  (Dodano: 2003-07-19 Klikań: 4240 Ocena: 6.19 Głosów: 84)   Twoja ocena


 • Tugeb Polbud - Firma Tugeb-Polbud na podstawie nowoczesnych, sprawdzonych technologii firm zagranicznych przy jednoczesnym własnym wykonawstwie, przygotowana jest do kompleksowej obsługi klientów zainteresowanych budową instalacji biogazowych. W naszej ofercie znajdą Państwo wszystkie oferowane na rynku instalacje biogazowni od najmniejszych do największych. W ofercie firmy znajdują się kompleksowe instalacje do produkcji biogazu z wykorzystaniem technologii mokrej i suchej, w zależności od pochodzenia i rodzaju przetwarzanych odpadów. Instalacje do fermentacji metanowej metodą mokrą stosowane są w procesie utylizacji odpadów rolniczych. W technologii fermentacji suchej zaleca się unieszkodliwianie wszystkich materiałów po sortowniach komunalnych.
  (Dodano: 2009-12-08 Klikań: 2064 Ocena: 9.15 Głosów: 325)   Twoja ocena


 • Turbiny1 - Oferujemy kompleksowe doradztwo oraz obsługę w zakresie inwestycji związanych z budową elektrowni wiatrowych. Dostarczamy turbiny wiatrowe zarówno w osi pionowej, jak i osi poziomej. Nasza oferta turbin wiatrowych jest zróżnicowana: od 2kW do 2 MW. Zakres naszych usług obejmuje: * pomoc w wyborze lokalizacji; * uzyskanie niezbędnych pozwoleń; * wykonanie analiz, pomiarów; * pomoc w pozyskaniu finansowania; * dostawa i uruchomienie turbin wiatrowych; * serwis w okresie gwarancyjnym i pogwarancyjnym. Do każdego zamówienia podchodzimy w sposób zindywidualizowany. Proponujemy sprawdzone, efektywne ekonomicznie rozwiązania. Nasza oferta jest skierowana zarówno do przedsiębiorstw, jak i osób fizycznych.
  (Dodano: 2010-03-04 Klikań: 1420 Ocena: 3.94 Głosów: 314)   Twoja ocena


 • unicorn - Firma zajmująca się klimatyzacją, wentylacją oraz odnawialnymi źródłami energii oferuje sprzedaż, dostawę oraz montaż kolektorów słonecznych, baterii fotowoltaicznych, pomp ciepła, elektrownii wiatrowych, zestawów hybrydowych oraz klimatyzacji i wentylacji. Zapewniamy transport na terenie całego kraju. Wykonujemy wszelkiego rodzaju projekty. Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług, zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Możliwość uzyskania kredytu z BOS oraz dotacji z UE.
  (Dodano: 2005-01-10 Klikań: 2802 Ocena: 2.93 Głosów: 117)   Twoja ocena


 • ZAMET PL - Prąd ze słońca - fotowoltaika. Opracowujemy systemy zasilnia mieszkań, domów, systemów w oparciu o energię pochodzącą w 100% ze źródeł odnawialnych, wymaga to kompleksowego planowania przy wykonaniu takich instalacji, zarówno w przypadku zastosowaniu kilku rozwiązań stosowanych równocześnie w celu zapewnienia optymalnego sposobu dostarczania energii.
  (Dodano: 2004-06-11 Klikań: 3329 Ocena: 7.74 Głosów: 234)   Twoja ocena


         
   1  2  3  4 
    Przewodnik   Polityka prywatności   Patronaty   Współpraca   Gminy   Sklep   Edukacja   Kontakt