<- Strona główna ->
 SERWIS OBJĘTY JEST PATRONATEM MINISTERSTWA GOSPODARKI
W tym tygodniu nie zamieszczono żadnych nowości technicznych
 

Rezygnacja

 

Bezpłatny serwis ogłoszeniowyJeżeli jesteś nowym użytkownikiem, a chcesz dodać swoją stronę do Katalogu WWW,
zarejestruj się


  Link losowy
  Najlepsze
  Najpopularniejsze


Onico S.A.

Systemy-fotowoltaika.pl

Elve - fotowoltaika dla firm

Sylux

PV Instalator Polska


  Informacje ogólne
  Podstawy OZE
  OZE w regionach Polski

 

Nazwa.pl
       
 1  2  3  4 
3/4  
 • modernHST - Specjalizujemy się w dystrybucji nowoczesnych rozwiązań stosowanych w: 1) budynkach mieszkalnych: technika oświetleniowa LED, panele i kolektory słoneczne, generatory wiatrowe, automatyka budynków 2) szeroko pojmowanej turystyce: autonomiczne, przenośne systemy słoneczne, elastyczne panele słoneczne, ładowarki słoneczne, akcesoria oświetleniowe, sprzęt optyczny Oferujemy kompleksowe usługi: od specjalistycznego doradztwa, poprzez projektowanie i instalacje. Zapewniamy pomoc w procesie pozyskiwania funduszy z Unii Europejskiej oraz preferencyjnych kredytów. Dystrybutor SOLARA oraz FLEXCELL Zapraszamy do sklepu www.modernHome.pl
  (Dodano: 2007-11-19 Klikań: 2288 Ocena: 6.09 Głosów: 435)   Twoja ocena


 • Nomogram - Projektowanie i nadzór inwestycyjny nowoczesnych i ekonomicznych systemów grzewczych, instalacji solarnych, sieci i instalacji wodnych i kanalizacyjnych, kotłowni wodnych i parowych, instalacji wentylacyjne z odzyskiem ciepła, przemysłowych instalacji odzysku energii cieplnej. Wykonywanie audytów energetycznych. Doradztwo dotyczące oszczędności energii cieplnej. Projektujemy systemy, które umożliwią tanie ogrzewanie, oszczędzanie ciepła, odzysk energii. Tylko sprawdzone i najtańsze sposoby ogrzewania. Zapraszamy!
  (Dodano: 2008-01-16 Klikań: 3454 Ocena: 6.57 Głosów: 760)   Twoja ocena


 • NOWA ENERGIA - Wierzba szybkorosnąca, wiatraki, biomasa, energetyka wiatrowa.
  (Dodano: 2003-07-20 Klikań: 4289 Ocena: 4.43 Głosów: 242)   Twoja ocena


 • Odnawialne Źródła Energii Michał Górski - OZE - Odnawialne Źródła Energii - Sprzedaż, montaż, kredyty, dotacje, doradztwo inwestycyjne. Nie czekaj, zadzwoń i umów się z naszym konsultantem. Każda instalacja wykorzystująca Odnawialne Źródła Energii powinna być dobierana indywidualnie. Nasi konsultanci udzielą także pełnej informacji o możliwościach otrzymania dotacji oraz preferencyjnych kredytów.
  (Dodano: 2008-04-15 Klikań: 2101 Ocena: 9.62 Głosów: 92)   Twoja ocena


 • PGK System - Energetyka wiatrowa. Energia biomasy. Kotły opalane drewnem o mocy 12 do 250 kW.
  (Dodano: 2003-07-20 Klikań: 10901 Ocena: 5.31 Głosów: 154)   Twoja ocena


 • PolHoSt - Jest firmą konsultingowo-inżynierską wyspecjalizowaną w rozwiązywaniu problemów produkcji oraz konsumpcji energii. Misją firmy PolHoSt jest zwiększenie dochodów lub zminimalizowanie kosztów klientów, poprzez efektywne zarządzanie energią, efektywne wykorzystanie, konwersje, oszczędność oraz optymalizację procesów produkcyjnych. Obszar działalności firmy PolHoSt: - układy kogeneracji - systemy parowe na odpady drzewne - systemy zgazowania drewna - procesy chłodzenia - instalacje fermentacyjne do produkcji biogazu - zagospodarowanie ciepła odpadowego - układy elektroniczne - oszczędność wody w procesach produkcyjnych - analizy zagospodarowania odpadów z procesów produkcyjnych - symulacja procesów - systemy oczyszczania gazów - zarządzanie energią.
  (Dodano: 2004-07-13 Klikań: 4455 Ocena: 5.73 Głosów: 239)   Twoja ocena


 • POLPANEL - TRANSFER praw własności intelektualno-przemysłowych. WYNALAZKOW , WZOROW użytkowych i przemysłowych. UMOWAMI w drodze sprzedaży , licencji , know-how. WYNALAZKI na zlecenie i zamówienie wraz z opracowaniem. OPRACOWANIA zgłoszeń do Urzędu Patentowego RP i UE. BADANIA zdolności patentowej wynalazków (przedzgłoszeniowe)
  (Dodano: 2004-02-25 Klikań: 3665 Ocena: 8.05 Głosów: 415)   Twoja ocena


 • PPU DR ZABER - Przedsiębiorstwo zajmuje się zagadnieniami szeroko pojętej sztuki inżynierskiej. Szeroki zakres naszej działalności od energetyki odnawialnej (elektrownie wodne i wiatrowe), specjalnych konstrukcji stalowych do zagadnień modernizacji obrabiarek i automatyzacji produkcji jest możliwy dzięki zatrudnieniu wysokokwalifikowanej kadry inżynierskiej. Chętnie podejmujemy się rozwiązania trudnych i nietypowych zagadnień technicznych.
  (Dodano: 2003-07-19 Klikań: 5366 Ocena: 7.19 Głosów: 99)   Twoja ocena


 • PROFESSJONAL - Oferta firmy skierowana jest w kierunku masowego upowszechniania energetyki odnawialnej, a zwłaszcza słonecznej. W sprzedaży pompy ciepła, generatory, ogniwa fotowoltaniczne, systemy słoneczne służące do podgrzewania wody i inne.
  (Dodano: 2003-07-20 Klikań: 3249 Ocena: 4.49 Głosów: 72)   Twoja ocena


 • QENERGI Sp. z o.o. - Kompleksowe usługi dla energetyki, przemysłu i budownictwa. Oferujemy usługi w zakresie instalacji elektrycznych i elektroenergetycznych: - projektowanie instalacji, instalacji nN i SN, - instalacji elektrycznych, sterowania, pomiarów, - automatyki zabezpieczeniowej EAZ linii, transformatorów i generatorów, - układów statycznego wzbudzenia, - układów synchronizacji, - prefabrykacji rozdzielnic, szaf zabezpieczeń, sterownikowych, skrzynek sterowania, pulpitów, tablic synoptycznych, - układów sterowania i systemów nadzoru, - montaże, demontaże, remonty, - konfiguracja, testy i badania przekaźników zabezpieczeniowych, - badania pomontażowe, pomiary, uruchomienia. Zapraszamy do współpracy.
  (Dodano: 2010-08-20 Klikań: 1828 Ocena: 8.32 Głosów: 113)   Twoja ocena


 • Rennergy Systems AG - Jesteśmy profesjonalną firmą projektującą, sprzedającą oraz montującą różne typy kolektorów słonecznych, ogniw fotoelktrycznych, przetworników, elektrociepłowni, piecy na odpady biologiczne, zbiorników magazynujących. Serwis, bezpłatne projekty - montaż gotowych systemów do wykorzystania energii słonecznej i z biomasy. Posiadamy 15 lat doświadczenia w tej dziedzinie dlatego też oferujemy profesjonalną obsługę klienta.
  (Dodano: 2004-07-09 Klikań: 3162 Ocena: 9.56 Głosów: 115)   Twoja ocena


 • SALIX BIOENERGIA - Doradztwo w zakresie zakładania i prowadzenia polowych plantacji roślin energetycznych
  (Dodano: 2003-07-20 Klikań: 2742 Ocena: 7.06 Głosów: 94)   Twoja ocena


 • Sfera - Firma SFERA powstała w odpowiedzi na potrzeby klientów branży instalacyjnej, a jej podbudową jest wieloletnie doświadczenie i szerokie kontakty na rynku sanitarno - instalacyjnym. Proponujemy innowacyjne i ekologiczne rozwiązania dla Waszych domów i mieszkań. W ostatnim okresie duży nacisk położyliśmy na nowy na naszym rynku trend - dekoracyjne grzejniki panelowe INFRARED. Dysponujemy bardzo szeroką ofertą paneli oraz kompletnym systemem ogrzewania podczerwienią SUNNYHEAT, co pozwala nam dostosować ofertę do Państwa indywidualnych potrzeb. Nasza oferta w zakresie ogrzewania podczerwienią jest najszersza na rynku i wciąż ją poszerzamy. Biorąc pod uwagę zalety tego typu ogrzewania wiemy, że wkrótce stanie się ono i u nas popularne , tak jak obecnie ma to miejsce w całej Europie. Nasze panele to : EKOLOGIA - ograniczanie emisji dwutlenku węgla KOMFORT - ogrzewają człowieka, nie powietrze. Ciepło odczuwalne jest jak ciepło pochodzące od promieni słonecznych. ŁATWOŚĆ INSTALACJI - po prostu włączasz je do gniazdka elektrycznego. Bez drogich i skomplikowanych instalacji. Dzięki panelom INFRARED możesz poczuć w swoim domu ciepło słońca.
  (Dodano: 2012-09-18 Klikań: 1269 Ocena: 9.15 Głosów: 38)   Twoja ocena


 • Solar Power - Firma zajmująca się w szerokim zakresie sprzedażą i wykonawstwem technik Odawialnych Źródeł Energii. Począwszy od kolektorów słonecznych, które są priorytetem działalności firmy, poprzez panele fotowoltaiczne, kończąć na pompach ciepła i małych elektrowniach wiatrowych. Stawiamy sobie za cel fachowy i szybki montaż przy minimum kosztów poniesionych przez klienta. Podejmujemy sie modernizacji istniejących instalacji w celu przystosowania do wspołpracy z systemem solarnym (nie konieczne jest inwestowanie w kompletny system solarny, lecz wystarczą jego składniki) Działamy na terenie wojewódzctwa małopolskiego. Pytania prosimy kierować pod nr tel: 504 692 474, e-mail: solarpoweroze@gmail.com Poszukujemy dostawców w branży, prosimy o kontakt.
  (Dodano: 2008-11-15 Klikań: 1909 Ocena: 8.17 Głosów: 73)   Twoja ocena


 • Solar Solution Sp.j. - Jesteśmy producentem i wykonawcą oświetlenia solarno-hybrydowego.Jako firma nowoczesna, staramy się promować produkty korzystające wyłącznie ze źródeł energii odnawialnej. W ofercie firmy znajdą Państwo wyjątkowe lampy solarne, hybrydowe, które korzystają wyłącznie z odnawialnych źródeł energii takich jak słońce oraz wiatr. Produkty te przyczyniają się do kreowania świadomości ekologicznej oraz redukują koszty związane z oświetleniem. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę.
  (Dodano: 2010-03-02 Klikań: 1468 Ocena: 5.88 Głosów: 177)   Twoja ocena


         
   1  2  3  4 
    Przewodnik   Polityka prywatności   Patronaty   Współpraca   Gminy   Sklep   Edukacja   Kontakt