<- Strona główna ->
 SERWIS OBJĘTY JEST PATRONATEM MINISTERSTWA GOSPODARKI
W tym tygodniu nie zamieszczono żadnych nowości technicznych
 

Rezygnacja

 

Bezpłatny serwis ogłoszeniowyJeżeli jesteś nowym użytkownikiem, a chcesz dodać swoją stronę do Katalogu WWW,
zarejestruj się


  Link losowy
  Najlepsze
  Najpopularniejsze


Onico S.A.

Systemy-fotowoltaika.pl

Elve - fotowoltaika dla firm

Sylux

PV Instalator Polska


  Informacje ogólne
  Podstawy OZE
  OZE w regionach Polski

 

Nazwa.pl
       
 1  2  3 
3/3  
 • Odnawialne Źródła Energii Michał Górski - OZE - Odnawialne Źródła Energii - Sprzedaż, montaż, kredyty, dotacje, doradztwo inwestycyjne. Nie czekaj, zadzwoń i umów się z naszym konsultantem. Każda instalacja wykorzystująca Odnawialne Źródła Energii powinna być dobierana indywidualnie. Nasi konsultanci udzielą także pełnej informacji o możliwościach otrzymania dotacji oraz preferencyjnych kredytów.
  (Dodano: 2008-04-15 Klikań: 2613 Ocena: 6.26 Głosów: 91)   Twoja ocena


 • Polski Związek Pracodawców Sektora Energetyki Odnawialnej i Ochrony Srodowiska - Podstawowymi celami statutowymi Związku jest ochrona praw i reprezentowanie interesów zrzeszonych w nim pracodawców wobec organów władzy publicznej (parlamentu, rządu, organów administracji państwowej różnych szczebli oraz samorządów gmin itp.). Istotnym elementem działalności Związku jest problematyka związana z wytwórcami energii odnawialnej oraz ochroną środowiska, której jak do tej pory nie reprezentuje żadna z organizacji pozarządowych.
  (Dodano: 2004-03-05 Klikań: 4828 Ocena: 4.29 Głosów: 106)   Twoja ocena


 • Solar Solution Sp.j. - Jesteśmy producentem i wykonawcą oświetlenia solarno-hybrydowego.Jako firma nowoczesna, staramy się promować produkty korzystające wyłącznie ze źródeł energii odnawialnej. W ofercie firmy znajdą Państwo wyjątkowe lampy solarne, hybrydowe, które korzystają wyłącznie z odnawialnych źródeł energii takich jak słońce oraz wiatr. Produkty te przyczyniają się do kreowania świadomości ekologicznej oraz redukują koszty związane z oświetleniem. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę.
  (Dodano: 2010-03-02 Klikań: 1658 Ocena: 7.76 Głosów: 150)   Twoja ocena


 • SOLAR WIND - Zacznij oszczedzać już od dzisiaj. Wykorzystaj darmową energię słońca i wiatru w swoim domu
  (Dodano: 2006-08-30 Klikań: 3463 Ocena: 7.63 Głosów: 182)   Twoja ocena


 • Soldar - Celem naszej firmy jest dostarczanie światła słonecznego do budynków poprzez światłowody, co jest najprostszym, jeśli nie jedynym sposobem dostarczenia naturalnego światła do wielu pomieszczeń. Mamy przyjemność zaprezentować rewolucyjne i nowatorskie rozwiązanie, jakim jest system oświetlenia słonecznego, który przechwytuje i zbiera zewnętrzne światło słoneczne a następnie przenosi je do środka za pomocą kabli optycznych. W ten sposób możemy cieszyć się obecnością natury w pomieszczeniach gdzie pracujemy, żyjemy i uczymy się.
  (Dodano: 2008-02-26 Klikań: 3680 Ocena: 9.22 Głosów: 75)   Twoja ocena


 • Tanie EKO-grzanie - Tanie EKOgrzanie zajmuje się handlem, montażem i serwisem urządzeń grzewczych opartych na odnawialnych źródłach energii i regularnym dostarczaniem paliw ekologicznych – pellet, ekogroszek, brykiet drzewny – we Wrocławiu i okolicach.
  (Dodano: 2010-02-12 Klikań: 1852 Ocena: 7.42 Głosów: 172)   Twoja ocena


 • Turbiny1 - Oferujemy kompleksowe doradztwo oraz obsługę w zakresie inwestycji związanych z budową elektrowni wiatrowych. Dostarczamy turbiny wiatrowe zarówno w osi pionowej, jak i osi poziomej. Nasza oferta turbin wiatrowych jest zróżnicowana: od 2kW do 2 MW. Zakres naszych usług obejmuje: * pomoc w wyborze lokalizacji; * uzyskanie niezbędnych pozwoleń; * wykonanie analiz, pomiarów; * pomoc w pozyskaniu finansowania; * dostawa i uruchomienie turbin wiatrowych; * serwis w okresie gwarancyjnym i pogwarancyjnym. Do każdego zamówienia podchodzimy w sposób zindywidualizowany. Proponujemy sprawdzone, efektywne ekonomicznie rozwiązania. Nasza oferta jest skierowana zarówno do przedsiębiorstw, jak i osób fizycznych.
  (Dodano: 2010-03-04 Klikań: 1459 Ocena: 5.83 Głosów: 253)   Twoja ocena


 • VERT Michał Skrzypczak - Kompleksowe przygotowanie procesu inwestycyjnego bądź remontowego w zakresie gospodarki czynnikami energetycznymi - m.in. przygotowanie oraz realizacja przedsięwzięć w zakresie energii odnawialnej i niekonwencjonalnej. W szczególności w kręgu naszych zainteresowań są kogeneracja, pompy ciepła i geotermia.
  (Dodano: 2003-06-30 Klikań: 5090 Ocena: 9.84 Głosów: 317)   Twoja ocena


         
   1  2  3 
    Przewodnik   Polityka prywatności   Patronaty   Współpraca   Gminy   Sklep   Edukacja   Kontakt