<- Strona główna ->
 SERWIS OBJĘTY JEST PATRONATEM MINISTERSTWA GOSPODARKI
W tym tygodniu nie zamieszczono żadnych nowości technicznych
 

Rezygnacja

 

Bezpłatny serwis ogłoszeniowyJeżeli jesteś nowym użytkownikiem, a chcesz dodać swoją stronę do Katalogu WWW,
zarejestruj się


  Link losowy
  Najlepsze
  Najpopularniejsze


Onico S.A.

Systemy-fotowoltaika.pl

Elve - fotowoltaika dla firm

Sylux

PV Instalator Polska


  Informacje ogólne
  Podstawy OZE
  OZE w regionach Polski

 

Nazwa.pl
       
 1  2  3 
2/3  
 • Energia Dostępna - BEZZWROTNE wsparcie inwestycji z zakresu OZE z m.in. Funduszy Strukturalnych UE dla podmiotów prywatnych i publicznych. Oferujemy kompleksową pomoc w procesie ubiegania się o dotację.
  (Dodano: 2005-03-24 Klikań: 5497 Ocena: 6.97 Głosów: 81)   Twoja ocena


 • Energia-Plus - Spółka Energia-Plus specjalizuje się w wykonywaniu modernizacji/realizowaniu inwestycji układów energetycznych w systemie „pod klucz” - na zlecenie Inwestora. Od Analizy Techniczno-Ekonomicznej, określającej zasadność i stopień opłacalności inwestycji/modernizacji poczynając, poprzez Projekt Techniczny z uzgodnieniami branżowymi, kompletację i dostawę urządzeń, rozruch technologiczny, do uczestnictwa w eksploatacji i serwisie urządzeń włącznie.
  (Dodano: 2010-02-27 Klikań: 1900 Ocena: 8.86 Głosów: 132)   Twoja ocena


 • Energoplan - Firma Energoplan oferuje szeroki zakres usług w zakresie projektowania i budowy jednostek wykorzystujących energię ze źródeł odnawialnych: elektrownie wodne i elektrownie wiatrowe. Na stronie znajduje się giełda turbin. Pozostałe usługi przez nas oferowane to remonty, modernizacje i regeneracje urządzeń energetycznych. Zapraszamy na naszą stronę internetową.
  (Dodano: 2009-06-04 Klikań: 2612 Ocena: 9.96 Głosów: 59)   Twoja ocena


 • F.H.U. WAC-INSTAL Nowoczesne Instalacje Sanitarne C.O. Kolektory Słoneczne - Witam wszystkich zainteresowanych odnawialną energią słoneczną. Zajmujemy się sprzedażą zestawów solarnych, doborem ich na życzenie inwestora jak również montażem w bliskiej odległości woj. podkarpackiego. Dzięki współpracy z producentami kolektorów jesteśmy w stanie obsługiwać duże i małe inwestycje prywatne i państwowe. Od zaprojektowania instalacji solarnej, poprzez staranie się o pozyskanie dotacji, po sprzedaż i montaż zestawów solarnych. Prowadzę firmę instalacyjną od 2002 roku. Mam 18 lat praktyki w tej dziedzinie co skłoniło mnie do założenia własnej firmy. Posiadam pracowników z 20-30 letnią praktyką w tej dziedzinie, co kilka miesięcy przechodzimy szkolenia z firmami produkującymi asortyment instalacyjny na rynku Europy. Jestem przedstawicielem na Podkarpaciu firmy EcoJura i Wasta która jest firmą produkującą próżniowe kolektory słoneczne. Jak również firmy Solar-Tech która jest producentem kolektorów próżniowych na rynku krajowym. Znając nacisk UE. na odnawialne źródła energii jest to przyszłość mojej firmy w tej dziedzinie nowoczesnych instalacji. Posiadam niskie ceny zestawów solarnych co zwiększa ich sprzedaż na rynku południa Polski. Więcej informacji o kolektorach próżniowych można uzyskać pod nr. tel. 609 442 892 i na mojej stronie internetowej .Wykonuje wewnętrzne instalacje sanitarne i CO. Prowadzę również sprzedaż kotłów i akcesori instalacyjnych potrzebnych na daną instalacje. Kotły BERETTA, ARISTON, VAILLANT, DE
  (Dodano: 2012-10-15 Klikań: 1152 Ocena: 9.44 Głosów: 41)   Twoja ocena


 • Firma Handlowo - Usługowa HELP - FHU HELP zapewnia pełen zakres usług związanych z zastosowaniem urządzeń ekologicznych (oczyszczalni ścieków, separatorów, kolektorów słonecznych, elektrowni wiatrowych) od pomocy w uzyskaniu dotacji z funduszy unijnych i rządowych poprzez zakup i montaż. FHU HELP jest firmą, której celem jest promocja i wdrażanie rozwiązań z zakresu odnawialnych źródeł energii. Współpracujemy z renomowanymi producentami. Naszym celem jest dostarczanie kompleksowych rozwiązań od projektu po wykonawstwo. Wspomagamy w procesie pozyskiwania funduszy z Unii Europejskiej oraz preferencyjnych kredytów.
  (Dodano: 2008-11-09 Klikań: 2184 Ocena: 8.36 Głosów: 77)   Twoja ocena


 • GTB - Solaris - Firma GTB-Solaris sprzedaje baterie słoneczne, elektrownie wiatrowe, wentylatory solarne, przetwornice prądu i regulatory ładowania. Firma jest importerem. Zajmuje się też projektowaniem i produkcją regulatorów ładowania akumulatorów, opartych o coraz to nowe technologie, pozwalające w efektywniejszy sposób korzystać z OZE. Świadczymy również usługi związane z montażem. Udzielamy też fachowych rad. Działamy w branży OZE od 1995 roku. Zapraszamy GTB-Solaris
  (Dodano: 2012-10-19 Klikań: 1038 Ocena: 5.80 Głosów: 55)   Twoja ocena


 • HAYS Poland - Hays jest brytyjską firmą doradztwa personalnego, zajmującą jedno z pierwszych miejsc wśród światowych firm specjalizujących się w rekrutacji i selekcji. Powstał w celu świadczenia usług specjalistycznych na najwyższym poziomie dla wszystkich sektorów gospodarki. Globalny zasięg umożliwia Hays kompleksową obsługę Klientów, a wewnętrzny podział na dywizje pozwala na rekrutację dostosowaną do potrzeb danego sektora rynku. HAYS Poland jest obecny na rynku polskim od pięciu lat i obecnie zatrudnia ponad 60 osób w czterech biurach: Warszawie, Katowicach, Wrocławiu i Trójmieście. HAYS Poland podzielony jest na dywizje, specjalizujące się w rekrutacji pracowników w wąsko zdefiniowanych sektorach: • Construction and Property  Ochrona środowiska  Energetyka konwencjonalna i odnawialna  Petrochemia  Architektura  Projektowanie  Budownictwo lądowe i wodne  Doradztwo inżynieryjne  Produkcja i dystrybucja materiałów budowlanych  Usługi deweloperskie  Wycena, sprzedaż i zarządzanie nieruchomościami Jeżeli chcieliby Państwo skorzystać z naszych usług prosimy o kontakt z naszym konsultantem - Łukasz Radzikowski, tel 022 584 56 81, 512 200 190
  (Dodano: 2007-08-31 Klikań: 4227 Ocena: 4.04 Głosów: 112)   Twoja ocena


 • IBMER -  Internetowa Giełda Rolnicza - ZAPRASZAMY!!!
  (Dodano: 2004-04-05 Klikań: 5168 Ocena: 8.59 Głosów: 202)   Twoja ocena


 • Inwestycje w Innowacje - Inwestycje w Innowacje jest nowoczesną platformą inwestycyjną, która umożliwia nawiązanie nowych kontaktów biznesowych. Dostarczamy oferty kupna i sprzedaży, poszukujemy kontrahentów, źródeł finansowania m.in. projektów związanych z energetyką odnawialną. Zarejestruj się, aby publikować własne oferty, mieć dostęp do danych kontaktowych oferentów, dodać prezentację swojej firmy. Dodaj i szukaj ofert w następujących działach: szukam inwestora, zainwestuję w firmę, sprzedam firmę, nawiążę współpracę czy domeny internetowe.
  (Dodano: 2010-10-08 Klikań: 1327 Ocena: 7.44 Głosów: 77)   Twoja ocena


 • ioze - Najlepszy serwis traktujący o odnawialnych źródłach energii . Informacje na temat wykorzystywania energii z odnawialnych źródeł i trendów technologicznych z nimi związanych. Platforma jest płaszczyzną komunikacji dla całej branży OZE w Polsce i nie tylko. Zawiera szereg funkcjonalności, tworzonych specjalnie z myślą o tych, którzy tworzą czystą energię. Stanowi doskonałe narzędzie do promowania inwestycji, usług, produktów, firm. Baza wiedzy dla wszystkich zainteresowanych odnawialnymi źródłami energii.
  (Dodano: 2011-08-17 Klikań: 3686 Ocena: 8.90 Głosów: 95)   Twoja ocena


 • Isomax Polska - Budowa i termomodernizacja budynków do "ZERO ENERGII" liczne patenty w swiecie 30 letnie doswiadczenie w budowie we wszystkich strefach klimatycznych, tworca sytemu Edmond Krecke został nominowany do nagrody Nobla,jako jedyni dajemy gwarancje na zapotrzebowanie budynku na ciepło, zgadzamy sie na badania dokładnoci budynku kamera termowizyjna, dajemy 30 lat gwarancji na dom i wieczysta gwarancje na system klimatyzacyjno grzeczy isomax, a wszystko w sredniej cenie budowy domu.. na etykiecie budynku bedzie opis 5kw/m2 rok, w certyfikacji miedzynarodowej nie ma tak niskiego zapotrzebowania na skali opracownaj dla budynków
  (Dodano: 2007-04-19 Klikań: 4820 Ocena: 8.53 Głosów: 66)   Twoja ocena


 • Items Polska Sp.z.o.o - Zajmujemy się opracowywaniem technologii, projektowaniem oraz wykonawstwem z zakresu ekologii środowiska, w tym opracowujemy oraz wdrażamy projekty w zakresie wykorzystania odnawialnych źródeł energii OZE, takich jak energia wiatrowa, słoneczna oraz pochodząca z biomasy. Wdrażamy projekty OZE, począwszy od powstania pomysłu, aż do jego pełnego funkcjonowania. Prowadzimy również serwis i obsługę urządzeń w późniejszym okresie użytkowania. Serdecznie zapraszamy do współpracy zarówno jednostki samorządu terytorialnego jak i prywatnych inwestorów.
  (Dodano: 2010-02-10 Klikań: 1832 Ocena: 8.42 Głosów: 105)   Twoja ocena


 • KRAMARZ inventor - Kompleksowe opracowania i obsługa nowych opatentowanych w RP technologii związanych odnawialnymi żródłami energi w tym recyklingu ciepła technologicznego i biologicznego ... ZAPRASZAMY do negocjacji warunków transferu zainteresowane osoby fizyczne i podmioty prawne
  (Dodano: 2007-08-13 Klikań: 6113 Ocena: 8.40 Głosów: 326)   Twoja ocena


 • KWE Technika Energetyczna - KWE - Technika Energetyczna Sp. z o.o. została utworzona w 1999 roku w celu współpracy z firmą Jenbacher Energie produkującej gazowe agregaty do skojarzonego wytwarzania energii elektrycznej i ciepła w instalacjach o mocach od 250 kW do 3,1 MW.
  (Dodano: 2007-06-15 Klikań: 7767 Ocena: 4.11 Głosów: 108)   Twoja ocena


 • Odnawialne Źródła Energii Michał Górski - Kompleksowa obsługa inwestycji w odnawialne źródła energii. Sprzedaż i montaż kolektorów słonecznych, turbin wiatrowych, pomp ciepła, ogniw fotowoltaicznych, pieców na biomasę. Ponadto świadczymy usługi w zakresie audytów i certyfikatów energetycznych.
  (Dodano: 2009-02-01 Klikań: 1988 Ocena: 6.36 Głosów: 70)   Twoja ocena


         
   1  2  3 
    Przewodnik   Polityka prywatności   Patronaty   Współpraca   Gminy   Sklep   Edukacja   Kontakt